• (063) 755-35-51
 • (098) 434-61-10
 • (099) 276-46-47
Корзина пуста

Контакты

Заказать звонок

Пн-Пт. с 10 до 19

Сб. с 11 до 16

Вс. Выходной

г. Одесса
ул. Фонтанская дорога 11, офис 210

Засох табак для кальяна, что делать?

Рейтинг: 5

Тютюн - незамінний розхідник, що потребує особливого підходу до вибору та зберігання. Найчастіше проблемою тютюнових сумішей є надмірне висихання, при якому сироп втрачає свою насиченість і не передає аромату. Досвідчені кальянщики знають способи як повернути тютюн до життя, простими та доступними методами.

Варіанти відновлення тютюну після висихання - гліцерин та вода

Часто для відновлення оптимальної вологості тютюнової суміші використовують стандартні рекомендації:

 • Додати гліцерину;
 • Додати води.

При цьому слід враховувати, що в основному випаровується не волога, а такі потрібні для аромату ефірні олії. Відновити смак сухого тютюну, набагато складніше, ніж відновити його вологість.

глицерин

Додавання гліцерину допомагає отримати густі клуби диму, але вони матимуть специфічний запах. Він не противний, але все ж таки відчутний і може зіпсувати враження від тютюнової суміші. Додавання води дає дуже короткочасний результат. При курінні вона швидко випаровується. Сеанс куріння стане менш тривалим, ніж зазвичай.

Інші способи відновлення суміші

Оптимальним варіантом для зволоження тютюнової суміші стане патока або варення. Вибір першого рішення слід поєднувати із фруктовим соком. При додаванні варення розводити масу не потрібно. Повернути аромат також може допомогти пару крапель ефірних олій, які відповідають смаку тютюну.

Як варіант, кальянщики пропонують зволожити тютюн за допомогою тонких слайсів яблук, якими перекладають тютюнові суміші. Далі слід міцно закрити банку і залишити на якийсь час.

Але все ж таки, отримати задоволення від процесу куріння можна вибираючи якісні тютюнові суміші, відповідально ставиться до умов зберігання розхідника.

Як вибрати хороший тютюн?

При покупці тютюну важливими критеріями є:

 • Дата виробництва;
 • Відсутність неприємного, можливо кислого запаху;
 • Цілісність упаковки.

Виробники на пачках тютюну дають різну інформацію про зберігання суміші. У середньому це 1 – 3 роки. Такий показник залежить від фірмової технології виробництва та можливостей сортів. Так, окремі варіанти ефірних олій висихають дуже швидко, інші можуть зберігати свої властивості та яскравий аромат на роки.

табак для кальяна

Поради для зберігання тютюнової суміші

Для продовження життя тютюнової суміші, виключення сухості, насиченості аромату важливо правильно зберігати розхідник.

Основними вимогами до умов є:

 • Температурний режим;
 • Правильне впакування.

Для відмінного смаку тютюну оптимальною температурою стане – 4 – 10 С. Тобто важливо забезпечити прохолоду. Простий вихід доступний кожному - розмістити тютюн на дверцятах холодильника. Але навіть там смак може бути зіпсований, якщо тара для суміші не герметична. Скляна банка з кришкою завжди швидкий вихід, що збереже від змішування запахів із холодильника та передчасного висихання.

Багато компаній пропонують тютюн у бляшаній або пластиковій банці. Краще, якщо вона буде не прозора, адже сонячне світло також негативно впливає на якість продукції.

Комментарии: 0

Вас может заинтересовать

new
Калауд Hate Winner
Современное устройство - калауд, отличная возможность регулировать подачу жара к табачной смеси и при этом забыть о фольге. Многие производители предлагают свои...
Производитель:
Hate
Категория:
Kaloud Lotus
Цена:
323 грн.
amy-deluxe-630-click-sinii
Amy 630 Click - качественная и элегантная модель от компании AMY (Германия). Ее главная особенность в том, что она изготовлена из нержавеющего металла. Наличие ...
Производитель:
AMY
Категория:
Кальяны AMY DeLuxe
Цена:
2781 грн.
Vi-422
Очистка всех элементов кальяна - важный процесс для качества следующих покуров. Кроме этого, уход значительно увеличивает длительность эксплуатации прибора, сох...
Производитель:
Hate
Цена:
257 грн.
Чаша для кальяна KING-KONG BOWL внешний диаметр Шахта для кальяна Alpha Hookah - BEAT VANDAL диаметр шахты
Компания Alpha Hookah из России имеет большой опыт производства не только кальянов, но и стильных аксессуаров. Среди огромного ассортимента выделяются щипцы для...
Производитель:
Alpha Hookah
Категория:
Щипцы
Цена:
779 грн.
kalian-amy-deluxe-059-r-zoom
Кальян Amy Deluxe 059 Zoom – стильная новинка конца 2017 года от всемирного бренда курительных принадлежностей Amy. Этот курительный прибор порадует ценителей р...
Производитель:
AMY
Категория:
Кальяны AMY DeLuxe
Цена:
3629 грн.

Похожие статьи

 • Доставка товара
  по Украине

 • Официальная гарантия
  от производителя

 • Оплата наличными
  или картой

 • Возврат
  без вопросов