• (063) 755-35-51
 • (098) 434-61-10
 • (099) 276-46-47
Кошик порожній

Контакты

Замовити дзвінок

Пн-Пт. з 10 до 19

Сб. з 11 до 16

Нд. вихідний

г. Одесса
вул. Фонтанська дорога 11, офіс 210

Ввезення тютюну з-за кордону в Україну

Напевно, будь-яка людина хоче привезти щось дивовижне із закордонної поїздки. Найчастіше, сувеніром виступають різноманітні статуетки, магнітики на холодильник і так далі. Але для справжнього фаната димної культури найкращим подарунком стане новий, ще невипробувані сорт тютюнової суміші. Нерідкі випадки, коли курці потрапляли в незручні ситуації при проходженні митного контролю. Даний матеріал покликаний максимально убезпечити користувача від неприємностей, пов'язаних з ввезенням тютюну.

Нюанси перевезення

Діючі законодавство дозволяє безкоштовно перевозити будь-які предмети, які не мають комерційного призначення. Це означає, що речі не повинні призначатися для продажу. Так що, якщо вам намагаються довести, що товар був завезений без сплати мита, то перед вами або нечесна людина, або хабарник. Не варто довіряти першому зустрічному. Правильним рішенням стане незмінне проходження букві закону. Наприклад, важливо завжди пам'ятати, що суміші для кальяну вважаються тютюновими виробами. Тобто ввозить має виповниться вісімнадцять років на момент проходження митного контролю.

грузовая машина перевозки табака кальяна

Кількість

Нормативні показники не змінюються ось уже протягом двадцяти років. Кожна людина, що перетинає кордон, має повне право провозити в своєму багажі, що не декларуючи даний факт, має право провозити наступні кількість тютюнових виробів:

 • Півсотні сигар;
 • Дві сотні звичайних сигарет;
 • Чверть кілограма тютюну, незалежно від його призначення.

За фактом, немає ніякої різниці, де конкретно були придбані продукти. Це можуть бути як звичайні магазини всередині країни, так і знамениті дьюті-фрі. Будь-які порушення чинного законодавства загрожують негайним вилученням речей, що перевозяться, поруч адміністративних покарань або штрафом у грошовому еквіваленті. Зазвичай, якщо мова йде про гроші, то сума штрафу становить від половини реальної вартості «контрабанди», до її подвійного еквівалента.

фура для перевозки кальянов

Що цікаво, в нашої країни законні обмеження існують виключно на ввезення. Це означає, що вивозити з країни дозволено будь-яку кількість тютюну і тютюнових виробів. Заради справедливості потрібно сказати, що навряд чи вас пропустять в іншу країну з повними валізами сигарет. Так що від такої видимої свободи немає ніякого практичного і реального спрямування.

Що слід обов'язково враховувати при ввезенні тютюну:

 • особам, які не досягли 18 років, ввозити в Україну тютюнові вироби строго заборонено;
 • діють обмеження на кількість допустимого тютюну для ввезення;
 • за порушення правила ввезення тютюну або тютюнових сумішей передбачається штраф і повне вилучення продукції;
 • це правило стосується також і спроби приховування ввезення тютюну.

Багатьох цікавить питання, чи можна замовляти в зарубіжних інтернет-магазинах тютюн. Тут необхідно дотримуватися кількісних обмежень. Максимальна кількість тютюну, доступне до замовлення - 250 г. Немає діючих обмежень щодо придбання та отриманні даної продукції поштою. Це стосується і ситуацій, коли тютюн доставляється будь-якими іншими способами з інших країн.

Фізична особа має право на ввезення 250 грам тютюну для кальяну - додатково не знадобиться сплачувати податки або мита. Кількісні обмеження на ввезення тютюну діє в зв'язку зі спеціальною програмою Міністерства охорони здоров'я, яке здійснює загальне керівництво і регулювання.

Якщо кількість тютюну, яке провозить пасажир допустимо, то він буде направлений в «зелений» коридор. Якщо кількість тютюну перевищує норму, то для цього йому буде необхідно пройти коридор «червоного» типу - додатково знадобиться сплатити мито і заповнити декларацію.

У таблиці нижче ми більш детально розбираємо особливості митного контролю.

Проходження «червоного коридору» та митного контролю обов'язково?Так, якщо кількість ввезеного тютюну перевищує 250 м Додатково знадобиться заповнити митну декларацію.
Який коридор необхідно буде проходити?За пасажиром закріплюється право самостійного вибору коридору. Але, потрібно враховувати, що при спробі порушити правила проходження митного контролю, є ризик адміністративної та кримінальної відповідальності.
Мито на посилки з-за кордонуВведено кількісні обмеження - не більше 3-х посилок на людину в місяць

Коментарі: 0

  Вас може зацікавити

  new
  колба Аму SS12
  Колба обов'язковий елемент кальяну, від якого залежить не тільки куріння, але і зовнішній вигляд, а також надійність всієї конструкції. Ринок являє велика р...
  Виробник:
  AMY
  Категорія:
  На різьбі
  Ціна:
  1176 грн.
  shakhta-dlia-kaliana-starbuzz-pathfinder-krasnaia-chernaia
  Starbuzz Pathfinder виготовляється з авіаційного алюмінію, що пояснює її унікальні технічні характеристики. Фахівці Starbuzz використовують анодування при створ...
  Виробник:
  Starbuzz
  Ціна:
  7191 грн.
  kalian-amu-deluxe-ss-067-01-rocket
  Новинка на ринку кальянів - Amy Deluxe 067.01 - це якісний пристрій, розроблене з урахуванням останніх технічних винаходів в цій сфері. Її швидко оцінили любите...
  Виробник:
  AMY
  Категорія:
  Кальяни Amy SS
  Ціна:
  4364 грн.
  shakhta-soft-smoke-space-chameleon
  Серед основних елементів кальяну важливе місце займає шахта. Російський виробник Soft Smoke представив кілька бюджетних варіантів, серед яких своїм незвичайним ...
  Виробник:
  Soft Smoke
  Ціна:
  10230 грн.
  Клапан продувки MattPear
  Сучасні кальяни, в своїй більшості, на основі мають невелике доповнення - клапан для ефективної продувки. Виробник Mattpear дає можливість замовити клапан окрем...
  Виробник:
  MattPear
  Ціна:
  454 грн.

  Схожі статті

  • Доставка товару
   по Україні

  • Офіційна гарантія
   від виробника

  • Оплата готівкою
   або картою

  • Повернення
   без питань