• (063) 755-35-51
 • (098) 434-61-10
 • (099) 276-46-47
Кошик порожній

Контакты

Замовити дзвінок

Пн-Пт. з 10 до 19

Сб. з 11 до 16

Нд. вихідний

г. Одесса
вул. Фонтанська дорога 11, офіс 210

Алюмінієві кальяни в Одесі і Києві

Кальян Yahya Elegance 560 (яха елеганс 560), Чорний 1578 грн.
Кальян AMY Deluxe 069.02 Alu Lima S, Чорний 1821 грн.
Кальян Amy Deluxe 072.02 Alu Antique Berry S, Чорний 1840 грн.
Кальян Yahya Elegance 750, Бузковий 1841 грн.
Кальян Amy Deluxe 066.02 - Alu Deluxe S, Чорний 1886 грн.
Кальян Amy Deluxe 070.02 Alu Zulu S, Чорний 1904 грн.
Кальян Yahya Coilover Chameleon 1999 грн.
Кальян Yahya MONO Chameleon, Бузковий 2021 грн.
Кальян Yahya Aludots BLACK, Чорний 2073 грн.
Кальян Yahya Union, Синій-Чорний 2100 грн.
Кальян Kaya El Keyif PN Tower Alu, Бузковий 2161 грн.
Кальян Yahya Elegance 600 (яха елеганс 600), Синій 2166 грн.
Кальян Kaya Neon SPN 630 L Black, Чорний 2181 грн.
Кальян Amy Deluxe 085.01 Alu Claw, Синій 2237 грн.
Кальян Amy Deluxe 117.01R, Чорний 2278 грн.
Кальян Аму Deluxe 070.01 Alu Zulu, Прозорий 2280 грн.
Кальян Аму Deluxe 073.01 Alu Sierra, Прозорий 2337 грн.
Кальян Amy Deluxe 072.01 Alu Antique Berry, Синій 2438 грн.
Кальян Amy Deluxe 068.01 Alu Luna, Чорний 2442 грн.
Кальян Amy Deluxe 069.01 Alu Lima, Чорний 2476 грн.

Матеріал шахти - алюміній в Києві та Одесі

Шахта є одним з головних елементів кальяну, який покликаний забезпечити охолодження і очищення густого диму від різних домішок. Тому при виборі наргиле важливо звернути увагу на матеріал, з якого виготовлений прилад. Сьогодні виробники пропонують курильні прилади, шахти яких виконані з різноманітних матеріалів. У більшості випадків використовується алюміній або нержавіюча сталь, також задіюються різні сплави, що здешевлюють агрегати, а деякі компанії виготовляють шахти навіть зі скла або дерева. Однак з усіх перерахованих матеріалів найбільшим попитом користуються кальяни, шахти яких виконані з алюмінію, і цьому є цілком логічне пояснення.

Які переваги мають кальяни з шахтою з алюмінію в Україні?

Для того, щоб зрозуміти переваги наргиле з шахтами з алюмінію, варто порівняти основні характеристики матеріалів. Головна вимога, якій повинна відповідати шахта - матеріал повинен володіти стійкістю до зовнішніх впливів і сприяти швидкому охолодженню димної маси, щоб кальянокурільщік зміг отримати максимум задоволення від процесу і відчути виняткову вкусопередачу. Такими властивостями володіє метал - нержавіюча сталь, алюміній і сплави. До цього списку можна було б додати і скло, але цей матеріал досить крихкий в порівнянні з іншими - скляні шахти вимагають дуже дбайливого ставлення.

Найкращими властивостями володіє нержавіюча сталь - матеріал по праву можна назвати самим стійким по відношенню до будь-яких негативних впливів зовнішнього середовища, проте вартість кальянів з нержавійки вище, ніж алюмінієвих, і це, мабуть, є головною причиною, чому багато кальянокурільщікі віддають перевагу кальянів з алюмінію. Що ж стосується стійкості матеріалу до окислення і корозії, то сьогодні виробники застосовують у виготовленні шахт особливий алюміній - анодований. Це матеріал, який в процесі підготовки проходить спеціальну обробку - алюміній занурюють в середу з дистильованою водою, заливають сірчаною кислотою і пропускають струм, в результаті чого на матеріалі утворюється надійна захисна оксидна плівка, яка оберігає поверхню від вологого середовища.

Існують також різноманітні сплави, які використовують для виготовлення недорогих кальянів, наприклад, Магналії (сплав алюмінію з магнієм), силумін (сплав з кремнієм), дюралюміній (сплав з міддю, магнієм), але вони мають підвищені кислотними властивостями, за рахунок чого швидше вступають в реакцію з водним середовищем і служать недовго.

Підводячи підсумок, можна відзначити такі переваги кальянів з алюмінієвої шахтою, як:

 • довгий термін служби при правильному догляді;
 • хороша теплопровідність, що сприяє швидкому охолодженню диму;
 • доступна вартість.

Також уваги заслуговує податливість алюмінію обробці. Завдяки такому якості виробники можуть наділяти свої курильні прилади приголомшливими декоративними елементами. Варто тільки поглянути на наргиле відомого російського бренду Hoob Hookah - шахти кальянів мають приголомшливий оригінальний дизайн у вигляді нафтових вишок, молекул ДНК, музичних елементів і інших химерних форм, завдяки яким привертають до себе увагу і відмінно вписуються в сучасні інтер'єри.

Купити кальяни з алюмінієвої шахтою в інтернет-магазині ST-Market

В інтернет-магазині ST-Market ви можете підібрати стильний курильний прилад з шахтою з алюмінію за вигідною ціною від таких відомих світових виробників, як Kaya Shisha, Amy, Embery, Yahya тощо. Це високоякісні кальяни з відмінними курильними характеристиками. Ми пропонуємо виключно оригінальні наргиле від виробників, а замовлення можна зробити в режимі онлайн з доставкою в будь-який регіон України.

 • Доставка товару
  по Україні

 • Офіційна гарантія
  від виробника

 • Оплата готівкою
  або картою

 • Повернення
  без питань