• (063) 755-35-51
 • (098) 434-61-10
 • (099) 276-46-47
Кошик порожній

Контакты

Замовити дзвінок

Пн-Пт. з 10 до 19

Сб. з 11 до 16

Нд. вихідний

г. Одесса
вул. Фонтанська дорога 11, офіс 210

Вугілля для кальяну

Вугілля кокосове Tom Cococha Green 1кг 101 грн.
Вугілля кокосове Tom Cococha Yellow 1кг 109 грн.
Вугілля для кальяну Tom Cococha C 26 113 грн.
Вугілля кокосове Narine 118 грн.
Вугілля для кальяну True Passion 120 грн.
Вугілля кокосове AMY Gold Coal 124 грн.
Вугілля для кальяну Coco Yahya Elegance 125 грн.
Кокосове вугілля Crown (кубик 22 мм), 1 кг 130 грн.
Кокосове вугілля для кальяну Crown (кубик 25 мм), 1 кг 130 грн.
Вугілля кокосове Tom Cococha Blue 1кг 137 грн.
Вугілля для кальяну Oasis 138 грн.
Вугілля для кальяну Nero 138 грн.
Вугілля для кальяну Granula 138 грн.
Кокосове вугілля для кальяну Crown Air flow, 1кг 140 грн.
Вугілля для кальяну Panda 141 грн.
Вугілля для кальяну Panda Green 141 грн.
Вугілля для кальяну Tom Cococha C 22 151 грн.
Вугілля для кальяну TAJ 154 грн.
Вугілля для кальяну Tom Cococha Silver 3 кг 156 грн.
Кокосове вугілля для кальяну Crown (під калауд), 1кг 159 грн.

Купити вугілля для кальяну за низькими цінами в Одесі і Києві

Хочете отримати задоволення і позитивні емоції від викурювання кальяну? Значить, варто серйозно підійти до підготовки його складових! Величезне значення має грамотний вибір вугілля. Це найважливіший продукт, головним завданням якого є нагрів тютюну до необхідної температури. В результаті починає виділятися дим, який проходить крізь шахту і опиняється в шлангу. Неправильний вибір розхідники здатний привести до виділення великого обсягу чадного газу. Це спровокує головний біль і погане самопочуття.

Яким буває вугілля?

Вугілля для кальяну прийнято розділяти на наступні види:

 1. Бистроразжігающіеся;
 2. Деревні;
 3. Кокосові.

Бистроразжігающіеся вироби найкраще підходять для куріння на природі. Пояснюється це тим, що вони моментально розпалюються. Найбільш популярні виробники - «Three kings» і «Carbopol». Найчастіше, курці використовують деревне варіант. Він дозволяє отримати дивовижний, хороший аромат і по-справжньому розкрити тютюновий смак. Поєднуючи різними способами вугілля і тютюн можна домогтися неперевершеного смакового дуету. Він припаде до душі навіть самим вимогливим і вибагливим людям. Звичайно, такий расходник не позбавлений і недоліків. Наприклад, перед подачею його треба гарненько прогріти. Зробити це можна за допомогою запальнички.

Більш популярним вважається кокосовий варіант. Він має форму куба. Його головною особливістю вважається здатність виділяти велику кількість спека. Це гарантує тривале куріння і густий дим. Популярні виробники - «Cocobrico», «Coconara», «Tom Cococha», «Garden» і «Coco jaamboo». Придбати цю продукцію можна в нашому магазині. Доставка здійснюється в різні міста України (Київ, Одеса).

Огляд видів вугілля для кальяну в Україні

Існують різні види вугілля для кальянів. Спробуємо розібратися в їх особливості та специфіку.

1. Бамбуковий вид. Одним з головних його переваг вважається легкість і витонченість аромату. Такий расходник можна не міняти протягом тривалого часу, що значно спрощує процес викурювання кальяну.

2. Кокосове вугілля для кальяну. Він прогрівається дуже швидко, але горіти такий вид вугілля для кальяну буде довше. Ці вуглинки практично не мають запаху, що гідно оцінять любителі кальяну, часто змішують різні види тютюну.

3. Таблетований варіант. Його рекомендується використовувати для мобільних кальянів. Простота у використанні і доступна вартість - ось головні переваги цього різновиду. Де продаються такі види вугілля для кальяну? Ми готові запропонувати вам продукцію кращих компаній-виробників. Зробивши замовлення в нашому магазині, ви можете розраховувати на максимум позитивних емоцій від викурювання кальяну. Ми допоможемо створити необхідну атмосферу, розслабитися і забути про повсякденні проблеми, отримати готові вугілля до кальяну.

Чи варто купити бистроразжігающійся кальянний вугілля і його ціна?

Давайте спробуємо розібратися з тим, який вид для кальяну підійде і може стати найкращим саме для вас. Кокосовий кальянний вугілля для кальянів польського виробництва. «Carbopol» - польська компанія, яка пропонує покупцям бистроразжігающіеся вугілля. Вони просочуються спиртом, що дозволяє їм швидко нагріватися від різних джерел полум'я. Щоб придбати готове вугілля для кальяну «Carbopol», вам не доведеться залишати Київ і їхати в Польщу. У нашому магазині представлені різні типи цієї продукції: Ring (ринг) і класичний варіант. Він фасується в невеликі таблетки, діаметр яких становить 3,5 - 4 сантиметри. Ціна дуже доступна для більшості курців.

Вугілля для кальянів - виробництво Індонезія

Виробництво вугілля «CocoNara» стартувало в 2002 році. Керівник фірми прийняв рішення створити еко-вугілля. В результаті з'явилася продукція, виконана з кокосової шкаралупи. На думку творців, такий товар зміг би стати рішенням більшості проблем в кальянної сфері. У продаж він надійшов в 2005 році. Йому треба було всього пару місяців, щоб завоювати визнання серед покупців. Варто зауважити, що назва «CocoNara» з'явилося неспроста. «Coco» - матеріал, з якого створюється вугілля (шкаралупа кокосів), «Nara» - слово, запозичене з розмовної арабської мови, що означає, що світиться вугілля. На сьогоднішній день в більшості східних держав «нара» має на увазі виключно кальян. На логотипі вугільної фірми присутнє слово «Coco», складене з частинок кокоса, а також слово «Nara». Зображення на логотипі - половинка кокоса, з якого з'являються язики полум'я.

«Cocobrico» - індонезійська компанія, що спеціалізується на виготовленні вугілля для кальянів. Він створюється з якісної шкаралупи кокоса. Пачка має вуглинки у вигляді кубиків розміром 2,5 × 2,5 × 2,5 сантиметра. Головним принципом компанії «Cocobrico» вважається створення висококласного і безпечного вугілля. Спочатку завод з його виробництва був відкритий в Індонезії. Однак продукція цієї фірми моментально ставала дедалі популярнішою в європейських країнах. Саме тому довелося займатися розширенням виробництва. Представники фірми «Cocobrico» регулярно беруть участь в кальяну виставках, демонструючи нові та оригінальні проекти.

"Cocoshisha" і "Coco Jaamboo": опис продукції

«Cocoshisha» - відома фірма, що випускає вугілля для кальяну. Головний завод розташовується на території Індонезії (площа - 5 тисяч квадратних метрів). Він знаходиться на півночі провінції, що дозволяє ефективно обробляти кокосову шкаралупу і брикетувати продукцію, з огляду на світові стандарти якості. Компанія «Cocoshisha» використовує сучасне обладнання та інноваційні технології, що дозволяє створити вугілля для тютюну найвищої якості. Його вологість становить 5%, зольність - від 3 до 4%, калорійність - 7100 Ккал, летюча речовина - 13%. На даний момент продуктивна потужність компанії досягає позначки в 3 тисячі метричних тонн щорічно. На заводі працює ціла команда фахівців, що відповідають за постачання товарів, координування робочих процесів тощо. Ознайомитися з асортиментом і новинами від торгової марки «Cocoshisha» може кожен бажаючий. Для цього достатньо відвідати їх офіційний веб-сайт.

Ще одним популярним виробником вугілля для кальяну вважається компанія «Coco Jaamboo». Він виготовляється на території Індонезії. Для створення вугілля застосовуються плоди кокоса. З них прибирають вміст (залишається лише шкаралупа). надалі виріб проходить термічну обробку і подрібнюється. Додатково в нього додають різні домішки і перемішують, поки не вийде однорідна маса. Готовий порошок під тиском пресується до отримання кубічної форми. Кращий вугілля розфасовують (його розмір - 2,5 × 2 , 5 × 2,5 сантиметрів) і експортують у всьому світі. Головною перевагою продукції «Coco Jaamboo» вважається відмінна жаропередача і мінімальна зольність. Завдяки цьому можна отримати задоволення від викурювання кальяну. Купити вугілля від цього виробника простіше в Європі, продаж здійснюється в багатьох магазинах кальянів. Пояснюється це тим, що туди направляються найбільш масштабні поставки.

Відомий виробник «Tom Cococha»

«Tom Cococha» являє собою індонезійську фірму, що випускає вугілля для кальяну. Для його створення застосовується унікальний сорт кокосового горіха. Правильний процес виготовлення вугілля вважається стандартним. З кокоса прибирають вміст, залишається тільки шкаралупа. Потім її обвуглюють (важливою умовою процедури вважається відсутність доступу кисню). Під час цього процесу в шкаралупі з'являються невеликі тріщини. Це стає сигналом до того, щоб починати подрібнення. Коли вона перетвориться в порошок, додають крохмаль і інші натуральні інгредієнти. Продукція спресовується і брикетується. Перед продажем товар додатково висушують, надають йому кубічну форму і розфасовують.

На даний момент «Tom Cococha» пропонує покупцям різні серії: Red, Green, Gold, Yellow, а також Blue. Вироби Green виробляються в Таїланді. Продукція славиться малої зольністю. Red продається протягом декількох десятків років. Найбільшими його експортерами вважаються Німеччина і Америка. В європейських державах більш затребуваною є продукція Yellow. Найважливішим досягненням цієї торгової марки вважається те, що її експертам вдалося позбутися від сторонніх продуктів, що виділяє палаючі витратні матеріали. В результаті споживач при викурюванні кальяну насолоджується практично ідеальним смаком.

Серія Gold з'явилася в продажу восени 2013 року. Його позиціонують як преміум товару. Він випускається в упаковках по 1 кілограму. Особливість даної продукції - вміст вуглецю на рівні 85% (приблизно на 5% перевищує показники інших версій). Вугілля - чистіший, відповідно, він довше горить. Товар Blue має невеликі розміри 2,5 × 2,5 × 1,5 сантиметрів. У ньому присутні 80% вуглецю (зольність - 3%).

Купити вугілля для кальяну оптом (Україна) від популярних виробників

Вугілля для кальяну - це запорука приємного куріння. Без хорошого і грамотно обраного правильного вугілля, кальян просто не зможе розкрити власний смаковий букет. Саме з цієї причини до його вибору необхідно підходити відповідально і уважно. Залежно від походження, продукція ділиться на два типи: штучний і натуральний. Натуральну продукцію виготовляються з органічних речовин: деревина або кокос. Він розжарюється протягом довгого часу і тривалий час зберігає жар. Кокосове вугілля для кальяну буде горіти приблизно тридцять-сорок хвилин. Деякі кубики здатні змінювати смак. Однак це не стосується продукції з кокоса. У ній відсутні будь-які домішки, відповідно, вона є безпечною і екологічно чистою. Фахівці рекомендують розпалювати його протягом п'ятнадцяти хвилин (поки вугілля не стане червоним).

Якщо ви плануєте придбати якісне вугілля за доступною вартості, то кращим рішенням продукція компанії «Tom Cococha» «CocoNara». Хорошим вибором стане і «Cocobrico». Це натуральний деревне вугілля. Перед використанням його необхідно подрібнювати, що трохи ускладнює процес.

Саморазжігающіеся вугілля здатні моментально перетвориться в жар. Для цього вистачить всього 1-2 хвилин. Звичайно, це зручно. Ось тільки цей расходник здатний вносити власні корективи в кальян. Його запах виявиться занадто помітним. Крім того, даний варіант утримує жар не дуже довго. Розпалювати його варто легкозаймистими об'єктів. Причиною тому є нестандартний склад. У ньому присутній селітра або сухий спирт. Продукція з селітрою характеризується різким запахом, що може зіпсувати все враження від кальяну. Кращим рішенням стане вугілля «Carbopol» (Польща) або «Habibi» (Голландія).

Що таке електричні вугілля?

Ще одним варіантом є електричний вид. Однак досвідчені любителі палити кальян ніколи їх не використовують, віддаючи перевагу органічної та натуральної продукції. Розпалювати вугілля рекомендується над звичайної електричної плитою. Якщо ви збираєтеся палити кальян на природі, то можна захопити в дорогу спеціальний пальник. Не треба експериментувати, намагаючись розпалити його в мангалі з шашликами. Через це вугілля згорить занадто швидко.

Де можна купити вугілля для кальяну?

Купити кокосовий, деревне вугілля для кальяну поряд дуже просто, з доставкою додому, в Дніпрі, Одесі, Луцьку та інших містах України. Достатньо зателефонувати в наш інтернет-магазин вугілля для кальянів і замовити вподобаний.

Скільки коштує кокосовий і інший вугілля для кальяну, яка ціна за пачку, вартість залежить від багатьох факторів: виробництво, вид, фасування. Наші менеджери з радістю підкажуть вам найбільш цікаві в усіх відношеннях варіанти і ви зможете оцінити все різноманіття смаків і справжнього мистецтва куріння кальяну. Ми виробляємо доставку по всій Україні, тому незалежно перебуваєте ви в Одесі чи Києві, ми однаково швидко забезпечимо ваше дозвілля найбільш якісною продукцією.

Приємного Вам відпочинку і сподіваємося на те, що зможемо бути Вам корисними!

Питання та відповіді

❓ Яке вугілля є на сайте💻?
У нас можна знайти вугілля різного виду від відомих виробників: деревне, кокосовий або бистроразжігающій варіант.
❓ У чому головна перевага кокосового вугілля 👍?
Кокосове вугілля для кальяну швидко розпалюється, але при цьому довго зберігає жар🔥. Він не виділяє запаху, виготовлений з натуральних матеріалів.
👉 Чи можна замовити кокосове вугілля оптом в Києві для нічного клубу 🕋?
Так, наш інтернет-магазин дає можливість оптового замовлення на вигідних умовах і пропонує доставку в будь-який населений пункт🚛.
 • Доставка товару
  по Україні

 • Офіційна гарантія
  від виробника

 • Оплата готівкою
  або картою

 • Повернення
  без питань