• (063) 755-35-51
 • (098) 434-61-10
 • (099) 276-46-47
Кошик порожній

Контакты

Замовити дзвінок

Пн-Пт. з 10 до 19

Сб. з 11 до 16

Нд. вихідний

г. Одесса
вул. Фонтанська дорога 11, офіс 210

Кальяни Kaya PNX

Кальян Kaya PNX в Києві

На відміну від інших модельних лінійок кальянів, Kaya PNX має незвичайну відмінну форму колби, а також нестандартні параметри конструкції, що зазвичай складають 60 см. Крім цього, преміум кальян, як згадує виробник, не просто прилад. Продукція, що моделі відомі на весь світ своєю якістю, довговічністю, надійністю, які дивують і новачків, і профі в своїй справі. Само собою всього цього вдалося домогтися завдяки матеріалам. При цьому функціональність виробу знаходиться на висоті. За рахунок незвичайних конструктивних особливостей, виробникам вдалося добитися легкої тяги, і дим, що проходить по шахті, досягає потрібної температури, даруючи курцеві особливу насолоду від вдихається прянощів.

Kaya pnx - вибір кращого

У німецькій моделі pnx колби повністю прозорі, проводяться з подвійного, стійкого до ударів і пошкоджень, скла, що виконує кілька функцій. По-перше, це дозволяє контролювати рівень рідини всередині судини, а також стежити за вагою затяжок, підганяючи процес під власні уподобання. Також, під час куріння, спостерігаючи за вихорами диму в колбі, курець неодмінно розслабляється і отримує задоволення від відпочинку.

Ціни на кальяни Kaya

Всі матеріали, що застосовуються у виробництві, відрізняються високою німецькою якістю. Виробники німецьких виробів славляться відмінними курильними характеристиками, а це грає важливу роль в процесі і дає стимул купувати модель частіше і більше. До того ж при всіх достоїнствах приладу, його вартість виправдана і доступна для багатьох.

Особливості кальянів Kaya pnx

Примітно, що в кальяні є ще одна особливість: цей прилад можна розпалювати не тільки поодинці, але і приєднувати додаткові трубки для колективного куріння. Додатковий аксесуар, спеціальний адаптер, можна придбати в комплекті або окремо до 4 штук. Ця особливість є перевагою кальяну перед іншими виробами, адже не завжди є можливість покурити кальян великою компанією. Важливо, що трансформація відбувається легко і швидко, не вимагає особливих умінь.

Якщо звернути увагу на стилістику приладу в цілому, то дизайн тут схиляється до мінімалізму. Такий підхід визнаний доречним і правильним, оскільки моделі не помітні і впишуться в будь-яку обстановку, зберігаючи важливі курильні і естетичні функції. Це розширює спектр використання і дозволяє кальянів не тільки бути атрибутом на вечірці, але і виконувати роль прикраси вечора.

У чому сила Kaya PNX?

Кальяни Kaya PNX відрізняються від інших товарних лінійок даної компанії-виробника формою використовуваної колби, а також досить незвичайної висотою конструкції, яка зазвичай становить шістдесят чотири сантиметри. Крім того, слово «преміальний», яке знаходиться в самій назві кальянів, внесено туди не просто так. Представлені моделі дійсно знамениті на весь світ своїм неймовірним якістю, надійністю і довговічністю, яка зможе здивувати навіть курців з досить солідним стажем. Природно, подібного стану справ багато в чому вдалося досягти за рахунок використовуваних матеріалів, що знаходяться вище усіляких похвал. При цьому курильний функціонал також припаде до смаку багатьом людям. За рахунок ряду необхідних конструктивних особливостей, розробникам вдалося забезпечити дуже легку тягу. Крім того, важливо сказати, що дим, проходячи по шахті, встигає досягти оптимального температурного режиму, що теж досить важливо.

Повністю прозорі колби, виготовлені з подвійного ударостійкого скла виконують відразу кілька важливих функцій. В першу чергу це стосується постійного контролю за рівнем води. Це дозволяє самостійно вносити корективи в плані тяжкості затяжок, підганяючи весь процес куріння під особисті переваги. Крім того, постійне спостереження за клубами диму в колбі гарантовано допоможе розслабитися.

Ще однією примітною особливістю даної лінійки є той факт, що дані кальяни пристосовані як для одиночного, так і для групового розкурювання. Використовуючи додатковий аксесуар, а саме спеціально розроблений адаптер, можна легко розширити коло одночасних курців до чотирьох чоловік. Цей нюанс важко переоцінити. Наприклад, подібна можливість виразно стане в нагоді під час посиденьок великий і галасливою компанією. Важливо відзначити, що вносяться зміни легко оборотні, тобто досить зняти адаптер і кальян знову стане повністю пристосованим до паління в поодинці.

Говорячи про візуальному оформлення потрібно відразу ж звернути увагу на той факт, що візуальні рішення були прийняті в мінімалістичною манері. В даному випадки подібний підхід виглядає вельми доречним і навіть правильним, адже дивитися на моделі лінійки Kaya дійсно приємно. Багато в чому це значно розширює спектр застосування, адже це дає можливість кальянів знайти своє місце в будь-якому навколишньому інтер'єрі.

 • Доставка товару
  по Україні

 • Офіційна гарантія
  від виробника

 • Оплата готівкою
  або картою

 • Повернення
  без питань